• Duyurular

  • 4Respect

   Ekimize Katılmak ister misiniz ?   06-08-2017

   Fansubumuza Çevirmen ve grafiker alımları devam ediyor. İngilizcenizi ya da çizim yeteneklerinizi geliştirmek için  ekibimize katılabilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçireceğinizi garanti verebilirim. 

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

 1. Son hafta
 2. Daha eskiler
 3. Skype : respect_xl Skype adresimi ekleyip oradan iletişime geçerseniz sizinle görüşebiliriz daha detaylı olarak.
 4. İstenilen yetki: Çevirmen İsim: Deniz Görk Yaş: 16 İngilizce bilgisi: En son 2,5 sene önce B2 belgesi aldım. Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz?: Hangi programlar kullanılıyor bilmiyorum ama kısa sürede uyum sağlayabileceğime inanıyorum. Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz?: Daha önce hiç çevirmenlik yapmadım ama bir süredir yapmak istiyorum. Geçen sene şubat tatilinde düşünmüştüm ama emin olamamıştım. Bu sefer eminim. Daha önce çevirmenlik yapmadığım için daha çok çevirisi olan ve daha büyük bir fansuba katılmak istemedim ve anikaze'yi buldum. Umarım beni aranıza kabul edersiniz.
 5. Başvurunuz için teşekkür ederim. Maalesef şuan öncelik olarak çevirmen alımlarını yapıyoruz. Yeteri miktarda çevirmen olmadığı için encoder ya da uploaderlere şuan ihtiyacımız yoktur. Uploader alımı yapacağımız zaman sizinle tekrar iletişime geçilecektir.
 6. İstenilen yetki = uploader'lık İsim = Sefa Yaş = 15 Neden Biz = Fansub'un adını daha önce duymuştum ancak bu zamanlar çok boş işim oluyor okul zamanıda boş birisiyim inşaAllah beni aranıza alırsınız. :)
 7. Başvurun için teşekkür ederim, ama maalesef şuan da encoder alımı yapmıyoruz. Yeteri kadar çevirmen olduğu zaman encoder alınacak ve o zaman sizinle tekrar iletişime geçeceğim.
 8. İstenilen yetki: Encoder İsim: Altuğ Yaş: 14 İngilizce bilgisi: b1,b2 Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz:MKVE Extract,Adobe Encode,az da olsa AegiSub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz: Bir aile olmak ve insanlara kaliteli bir anime keyfi sunmak
 9. İstenilen yetki: Çevirmenlik İsim : Niran Görür Yaş: 14,75 :D İngilizce Bilgisi: B1/B2 Kullanılan programlardan hangilerini biliyorsunuz? AegiSub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Küçük yaştan beri İngilizce'ye ve animelere ilgim var. Ayrıca insanların daha hızlı, daha çok ve daha kaliteli bir şekilde anime izleyebilmesi için emek vermekten zevk duyarım.
 10. Skype: respect_xl eklersen konuşuruz oradan.
 11. Hayır daha önce bir yerde yapmadım :D
 12. Anikage'de çevirmenlik yaptın mı sen burak diye birisi vardı ama tam hatırlayamıyorum 2 yıl geçti sonuçta üstünden. :D
 13. İstenilen yetki: Çevirmenlik İsim : Berkay Akbulut Yaş : 16 İngilizce bilgisi : İleri Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz? Aegisub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Çünkü, hep animeler'i sevmişimdir. Ve bu yoldan çıkarak Çevirmen olmak, bir grup'a katılmak ve iyi anlaşarak sevdiğim bir şeyi yapmak çok isterim. Anikage çevirmenliğini hep sevmişimdir.Ve böyle bir fırsatı kaçırmamak dileğiyle.
 14. Çevirmen alımlarımız devam etmektedir.

 15. Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar fansub işlerine girip çeviri yapmaya karar verdim. Tabii ki eskisi gibi topluluk olarak çeviriler yapmak istediğim için fansub kuruyorum. Eski adımız anikage olarak yola devam ettik ve şimdi anikaze olarak son bulacak bir yolculuğa çıkıyoruz. Bizimle birlikte çeviri yapmak isteyen ya da encode, uploader, forum moderatörlüğü gibi yetkilerimizden faydalanarak destek çıkacak ekip arkadaşları arıyoruz. Başvurularınızı Yeni konu açarak yapabilirsiniz. Başvuru örneği olarakta. İstenilen yetki: İsim Yaş İngilizce bilgisi Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz? Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Şeklinde doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
 16. Daha fazla aktivite göster