• Duyurular

  • 4Respect

   Ekimize Katılmak ister misiniz ?   06-08-2017

   Fansubumuza Çevirmen ve grafiker alımları devam ediyor. İngilizcenizi ya da çizim yeteneklerinizi geliştirmek için  ekibimize katılabilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçireceğinizi garanti verebilirim. 

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 29-07-2017 in all areas

 1. 2 likes
  İstenilen yetki: Çevirmen İsim: Deniz Görk Yaş: 16 İngilizce bilgisi: En son 2,5 sene önce B2 belgesi aldım. Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz?: Hangi programlar kullanılıyor bilmiyorum ama kısa sürede uyum sağlayabileceğime inanıyorum. Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz?: Daha önce hiç çevirmenlik yapmadım ama bir süredir yapmak istiyorum. Geçen sene şubat tatilinde düşünmüştüm ama emin olamamıştım. Bu sefer eminim. Daha önce çevirmenlik yapmadığım için daha çok çevirisi olan ve daha büyük bir fansuba katılmak istemedim ve anikaze'yi buldum. Umarım beni aranıza kabul edersiniz.
 2. 2 likes
  İstenilen yetki: Encoder İsim: Altuğ Yaş: 14 İngilizce bilgisi: b1,b2 Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz:MKVE Extract,Adobe Encode,az da olsa AegiSub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz: Bir aile olmak ve insanlara kaliteli bir anime keyfi sunmak
 3. 2 likes
  İstenilen yetki: Çevirmenlik İsim : Niran Görür Yaş: 14,75 :D İngilizce Bilgisi: B1/B2 Kullanılan programlardan hangilerini biliyorsunuz? AegiSub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Küçük yaştan beri İngilizce'ye ve animelere ilgim var. Ayrıca insanların daha hızlı, daha çok ve daha kaliteli bir şekilde anime izleyebilmesi için emek vermekten zevk duyarım.
 4. 1 like
  Skype : respect_xl Skype adresimi ekleyip oradan iletişime geçerseniz sizinle görüşebiliriz daha detaylı olarak.
 5. 1 like
  Skype: respect_xl eklersen konuşuruz oradan.
 6. 1 like
  İstenilen yetki: Çevirmenlik İsim : Berkay Akbulut Yaş : 16 İngilizce bilgisi : İleri Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz? Aegisub Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Çünkü, hep animeler'i sevmişimdir. Ve bu yoldan çıkarak Çevirmen olmak, bir grup'a katılmak ve iyi anlaşarak sevdiğim bir şeyi yapmak çok isterim. Anikage çevirmenliğini hep sevmişimdir.Ve böyle bir fırsatı kaçırmamak dileğiyle.