• Duyurular

  • 4Respect

   Ekimize Katılmak ister misiniz ?   06-08-2017

   Fansubumuza Çevirmen ve grafiker alımları devam ediyor. İngilizcenizi ya da çizim yeteneklerinizi geliştirmek için  ekibimize katılabilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçireceğinizi garanti verebilirim. 

4Respect

Administrators
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  15

Topluluk Puanı

9 İdare eder

3 Takipçiler

4Respect Hakkında

 • Derece
  Member
 • Doğum Günü 03-12-1991

Güncel Profil Ziyaretleri

529 profil görüntüleme
 1. Skype : respect_xl Skype adresimi ekleyip oradan iletişime geçerseniz sizinle görüşebiliriz daha detaylı olarak.
 2. Başvurunuz için teşekkür ederim. Maalesef şuan öncelik olarak çevirmen alımlarını yapıyoruz. Yeteri miktarda çevirmen olmadığı için encoder ya da uploaderlere şuan ihtiyacımız yoktur. Uploader alımı yapacağımız zaman sizinle tekrar iletişime geçilecektir.
 3. Başvurun için teşekkür ederim, ama maalesef şuan da encoder alımı yapmıyoruz. Yeteri kadar çevirmen olduğu zaman encoder alınacak ve o zaman sizinle tekrar iletişime geçeceğim.
 4. Skype: respect_xl eklersen konuşuruz oradan.
 5. Anikage'de çevirmenlik yaptın mı sen burak diye birisi vardı ama tam hatırlayamıyorum 2 yıl geçti sonuçta üstünden. :D
 6. Çevirmen alımlarımız devam etmektedir.

 7. Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar fansub işlerine girip çeviri yapmaya karar verdim. Tabii ki eskisi gibi topluluk olarak çeviriler yapmak istediğim için fansub kuruyorum. Eski adımız anikage olarak yola devam ettik ve şimdi anikaze olarak son bulacak bir yolculuğa çıkıyoruz. Bizimle birlikte çeviri yapmak isteyen ya da encode, uploader, forum moderatörlüğü gibi yetkilerimizden faydalanarak destek çıkacak ekip arkadaşları arıyoruz. Başvurularınızı Yeni konu açarak yapabilirsiniz. Başvuru örneği olarakta. İstenilen yetki: İsim Yaş İngilizce bilgisi Kullanılan programlarda hangilerini biliyorsunuz? Neden bizimle birlikte olmak istiyorsunuz? Şeklinde doldurarak başvuru yapabilirsiniz.